KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 10834626
nr 1083 4626
Kakemono
1800-tal, Proveniens Einar Jolin, Förkommer som motiv på ett flertal av hans målningar, motivet: 30x88, tot 39x155
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 16 januari 2017
kl 20:27:19
14/1 19:13:48
1.700 kr
15/1 22:51:32